• Ваш список
    “Список сравнения” пуст
  • +38(096)18-78-738
  • +38(050)18-78-738

Пн–Пт 10:00–20:00,
Сб-Нд: вихідний

Замовлення через сайт 24/7

Підліткові велосипеди - особливості

Підліткові велосипеди

У вашій сім'ї росте підліток? Він активний і любить екстрим? Не дивно, адже психологи стверджують, що саме у віці від 12 до 15 років діти дуже допитливі й гіперактивні. Зробіть йому подарунок і придбайте якісний велосипед. Будьте впевнені: ваша дитина оцінить його належним чином і буде з користю проводити своє дозвілля.

Що таке підлітковий велосипед і особливості його конструкції?

Назва «підлітковий велосипед» говорить сама за себе – це велотранспорт, який призначений для пересування на ньому дітей віком від 12 років. В основному такий вид велосипеда відрізняється від усіх інших тим, що його комплектація розрахована на зростання підлітка. Але при цьому його технічне наповнення може бути на рівні хорошого гірського або спортивноговелобайка. Основна риса підліткових моделей –це розмір колеса в 24 дюйма.

На ринку велобайків безліч моделей, які покупець може підібрати в залежності від потреб та особливостей дитини:

  • для дівчаток існують елегантні жіночі моделі з рамою форми «лебідь», при цьому вони розфарбовані в красиві й ніжнікольори;

  • для хлопців можна вибрати зменшену копію потужного спортивного велобайка або функціонального круізера.

Однією з основних особливостей конструкції вважається безпека, втім, цей критерій важливий для будь-якого велобайка, не тільки для підліткового. Але при виборі слід приділити особливу увагу саме йому. І тут мова йде не тільки про якість гальмівної системи, а й зручність кермування транспортом, компактність зовнішніх габаритів.

Купуючи, враховуйте також і зростання вашої дитини. Не слід купувати підлітковий велосипед «на виріст», оскільки це призведе до викривлення постави. Не забувайте й про засоби захисту для підлітка (наколінники, шолом).

Кращі підліткові велосипеди у нас

У каталозі товарів інтернет-магазину велосипедів http://citybikes.lviv.ua/ ви знайдете високоякісні моделі сучасних підліткових велобайків від відомих виробників. Ми гарантуємо високу якість і хороший асортимент товару за розумною ціною. Кожна модель має короткий опис основних своїх технічних характеристик, тому можна легко вибрати необхідний велобайк.

Швидка обробка ваших замовлень гарантує своєчасну доставку обраного товару в будь-яке місто України й Росії. Приємних покупок.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того щоб додати товар в список побажань, Вам потрібно